لیست کاندیدا‌های محترم به منظور شناخت بیشتر مردم عزیز

برای شناخت بیشتر هر کدام از کاندیداها با کلیک بر روی دکمه‌ی “مطالعه زندگی‌نامه” به صفحه‌ی کاندیدای محترم ارجاع داده خواهید شد.

صفحه 1 از 1
کاندیداهایی که تمایل دارند می توانند عکس و رزومه خویش را جهت قرار گرفتن در وب‌سایت به مدیریت کانال اردبیل‌نیوز بفرستند تا همگان بیشتر با شما عزیزان آشنا شوند.

اخبار مربوط به انتخابات

شور انتخابات در کوچکترین روستای ایران

8 اسفند 1394

انتخابات دیروز در کوچکترین روستای کشور هم برگزار شد. روستای خورش رستم از توابع هشجین شهرستان خلخال با تنها دوخانوار سکنه. اکیپ رای انتخابات دیروز از ساعت ۴ صبح به سمت روستا حرکت کرد و بعد از طی مسیری ۸ ساعته ، به مکانی رسید که ۷ نفر واجد شرایط رای دادن در آن منتظر بودند. روستایی در دامنه قله ۳۳۰۹متری آق داغ استان اردبیل.

مقامات و شخصیت ها پای صندوق رای + تصاویر

8 اسفند 1394

از ساعت ۸ صبح دیروز، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری همزمان در سراسر کشور آغاز شد؛ در ساعات ابتدایی شماری از مقامات و شخصیت های کشوری و لشکری با حضور در پای صندوق رای در انتخاب شرکت کردند.

دکتر محمد فیضی بناگاه گزینه بلامنازع اصلاحات شد

6 اسفند 1394

باید تایید کرد موج روز آخر برای کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان بود. چرا که با قطعی شدن رد صلاحیت غریبانی، اذروش، پیر موذن و حمایت آنان، کاندیداهای این جریان بر موج روز آخر انتخابات سوار شدند.

انتخابات پرشور 7 اسفند پشتوانه قدرت نرم نظام است

5 اسفند 1394

هادی درویشی عصر امروز در جلسه سخنرانی خود در شهر اصلاندوز با اشاره به همزمانی برگزاری همزمان مجلس خبرگان با شورای اسلامی اظهار کرد: نباید اجازه دهیم صحنه انتخابات حساس هر دو مجلس صحنه بی تفاوتی باشد بلکه همه باید دخالت کرده و سرنوشت را به بهترین شکل رقم بزنیم. وی یادآور شد: مردم باید فرصت طلبان را بشناسند و از صحنه انتخابات آنها را دور کنند و اگر لازم باشد به موقع پشت پرده بسیاری از مسائلی که فرصت طلبان و خیانت کنندگان برای این کشور انجام دادند افشا خواهم کرد.

اخبار مربوط به انتخابات و استان اردبیل را در اردبیل‌نیوز دنبال کنید