استاندار اردبیل: عملیات اجرایی راه ‌آهن اردبیل تداوم می‌یابد

استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و حمایت دولت عملیات اجرایی پروژه راه‌ آهن اردبیل تداوم می‌یابد.

استاندار اردبیل گفت: با برنامهریزیهای انجام شده و حمایت دولت عملیات اجرایی پروژه راه آهن اردبیل تداوم مییابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش در حاشیه افتتاح سومین جشنواره زمستانی سرعین در جمع خبرنگاران در سرعین اظهار داشت: یکی از مطالبات اساسی مردم اردبیل تکمیل پروژه راه آهن در این منطقه است که با برنامهریزیهای انجام شده و حمایت دولت راه آهن اردبیل در آیندهای نزدیک تکمیل میشود.

وی با اشاره به اینکه بعد از اجرایی شدن برجام روند خدمترسانی دولت در بخشهای مختلف افزایش مییابد، بیان کرد: انتظار میرود با توافق حاصل شده بین کشور ایران و کشورهای مختلف شاهد تحول عظیمی در حوزه اقتصادی کشورمان بهویژه استان اردبیل باشیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: یکی از نیازهای اساسی استان اردیبل ارتقای خدمات گردشگری است که باید در این زمینه علاوه بر تلاشهای همه جانبه مسئولان و بخش خصوصی، جوانان نیز در حوزه فضای مجازی برای خدماتدهی گردشگری فعالیت مضاعفی داشته باشند.

خدابخش افزود: فضای مجازی فرصتی مغتنم برای تبلیغ ظرفیتهای گردشگری و جذب گردشگران داخلی و خارجی است که انتظار میرود تا چند سال آینده جذب 50 درصد از گردشگران داخلی و خارجی در استان اردبیل از طریق فضای مجازی توسط جوانان فارقالتحصیل صورت گیرد.

وی رونق گردشگری برای استان اردبیل بسیار مهم دانست و گفت: با ورود سرمایهگذاران به حوزه بخش گردشگری و جذب توریست از اقصا نقاط ایران و دنیا، چرخهای اقتصادی در منطقه پویاتر شده و بهبود معیشتی مردم منطقه حاصل می شود.

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها