✅ گزارش عملکرد سال ۹۴ مجمع مهندسان خیّر استان اردبیل

به اطلاع کلیه مهندسان شریف استان اردبیل می رساند، با عنایت خداوند متعال در سال 94 مجمع مهندسان خیّر استان توسط جمعی از مهندسان نخبه در رشته های مختلف و در قالب سازمان مردم نهاد تاسیس و در طول سال گذشته منشاء خدمات فنی و مهندسی رایگان برای نیازمندان و مستضعفان شد که عملکرد این مجمع به اطلاع دوستان خواهد رسید.

در طول مدت یکسال از شروع خدمت رسانی به مردم محروم استان بالغ بر 37 هزار مترمربع نقشه رایگان توسط مهندسین اردبیل برای خانه محرومین و پروژه های عام المنفعه طراحی و نظارت گردید. این مجمع با داشتن 600 عضو فعال در رشته های مختلف در زمینه طراحی و نظارت رایگان مسکن محرومین، احداث وتجهیز مسکن محرومین، برگزاری کلاسها و دوره های تخصصی رایگان و سایر کارهای خداپسندانه و معیشتی گامی سبز در راستای خدمت به مستضعفان جامعه برداشته است که جا دارد از حمایتها و پشتیبانی های مستمر هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان کمال تشکر را بجا بیاوریم.

از علاقمندان به خدمت در این مجمع جهت دستگیری از نیازمندان جامعه دعوت می شود با ثبت نام خود در سایت مجمع مهندسان خیر افتخاری ماندگار و خدمتی سازنده در این استان رقم بزنند.

آدرس سایت مجمع:

www.beu-ardabil.com

آدرس گروه تلگرامی مجمع:

https://telegram.me/joinchat/B5sbgj2CBpHaGjwgcqVZ1…

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها