​در جریان ورود رکورددار ایرانگردی به استان اردبیل:

رکورددار اهدای خون استان اردبیل با مروج فرهنگ اهدای خون دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل غلامرضا صالحی معلول رکوددار ایرانگردی که قصد دارد با موتورسیکلت ویژه خود از 23 استان با شعار جهانی امسال 2016 انتقال خون «با اهدای خون زندگی را به اشتراک بگذاریم» رکورد دیگری از خود بجا بگذارد، وارد اردبیل شد.

این معلول قطع نخاعی که برنامه خود را از استان زنجان شروع کرده است با نیت ارج نهادن به ایثار، انفاق و بخشش عصاره وجود اهداکنندگان خون تا روز 24 خرداد سالروز جهانی اهداکنندگان به عنوان سفیر ترویج اهدای خون برای بار چهارم رکورد تازه ایرانگردی خود را به ثبت خواهد رساند.

براساس این گزارش تعدادی از مدیران ادارات استان از جمله مدیرکل بهزیستی و رئیس هیات ورزشی جانبازان و معلولین استان و همچنین مدیریت ، معاونین و مسئولین اداره کل انتقال خون و خبرنگاران خبرگزاری ها در این استقبال حضور داشتند.

در ادامه این برنامه فتاح اطهر رکورددار اهدای خون استان اردبیل با حضور و ابراز احساسات وصف ناپذیر ضمن خیر مقدم گویی از ایشان به عنوان یک قهرمان یاد برد و درباره اهمیت ترویج اهداف سازمان انتقال خون گفتگو کردند.

در این حضور دو رکورددار صمیمیت چشمگیری نمایان بود که کارکنان انتقال خون را تحت تاثیر قراردادند.

درپایان ضمن تشکر و قدردانی کارکنان از این معلول با اراده کشورعزیزمان ، لوح تقدیری به پاس این حرکت ارزشمند به وی تقدیم و هدیه انتقال خون استان اردبیل توسط فتاح اطهر اعطا شد.

لازم به ذکراست غلامرضا صالحی با بدرقه پرشور پرسنل انتقال خون در ساعت 11 اردبیل را به مقصد بعدی ، استان آذربایجان شرقی ترک کرد…

گزارش و تصویر: روح اله وسیله، مسئول روابط عمومی انتقال خون اردبیل

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها