ویژه از اخبار سیاست

اگر وهابیت پاسخ 40 سوال مرا دهد وهابی می‌شوم!/ ای کاش در وزارت خارجه مسئولیتی داشتم و جواب تهاجمی به اتهامات غرب می‌دادم

اگر وهابیت پاسخ 40 سوال مرا دهد وهابی می‌شوم!/ ای کاش در وزارت خارجه مسئولیتی داشتم و جواب تهاجمی به اتهامات غرب می‌دادم

حجت الاسلام سید حسن عاملی در مسجد آیت الله انگجی تبریز با بیان اینکه اسلام ناب محمدی و سکولار با یکدیگر تناقض دارد، ابراز کرد: سکولاریسمها بر این عقیدهاند کسی که در مسجد و حسینیه است نمیتواند در جامعه و اقتصاد نقشی ایفا کند و این همان فکر جدایی دین از سیاست است.

تازه‌ترین ارسال‌ها به اخبار سیاست

اگر وهابیت پاسخ 40 سوال مرا دهد وهابی می‌شوم!/ ای کاش در وزارت خارجه مسئولیتی داشتم و جواب تهاجمی به اتهامات غرب می‌دادم

حجت الاسلام سید حسن عاملی در مسجد آیت الله انگجی تبریز با بیان اینکه اسلام ناب محمدی و سکولار با یکدیگر تناقض دارد، ابراز کرد: سکولاریسمها بر این عقیدهاند کسی که در مسجد و حسینیه است نمیتواند در جامعه و اقتصاد نقشی ایفا کند و این همان فکر جدایی دین از سیاست است.

«ستاد امید» تشکیل شد

در پی بحث و بررسی های لازم و بر اساس نظر عموم اعضای شورای هماهنگی، با توجه به کشیده شدن انتخابات به مرحله دوم در دو حوزه انتخابیه در استان اردبیل و حمایت قاطع اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان از آقایان «دکتر شکور پورحسین» در دو حوزه انتخابیه «پارس آباد و بیله سوار» و «دکتر محمد فیضی» در حوزه انتخابیه «اردبیل، نیر، نمین و سرعین»، تشکیل ستاد انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اردبیل به تصویب اعضای محترم رسید.

شرح اجمالی در خصوص کتاب سیاسی - تاریخی « نمین در خانه ملت »

کتاب «نمین در خانه ملت» روایتگر تاریخی است که تأثیرات فراوان و شگرفی در زندگی مردمان آن منطقه برجای گذاشته است. در این کتاب برای نخستین بار به عملکرد نمایندگان مجلس شورای ملی سابق درحوزه انتخاباتی محال آستارا، نمین، ویلکیج، عنبران، ویرمونی و لوندویل بررسی گردیده و تصاویر، اعتبارنامهها و مشروح مذاکرات آنها نیز درج شده است. در ادامه به شرح مختصری از فصول کتاب اشاره گردیده است.

انتخابات فرصت نمایش قدرت ملت در شکل‌گیری ارکان مختلف جامعه است

به گزارش خبرنگار مهر ، حمید لطف اللهیان بعدازظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: 38 سال است بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مردم همواره در پای صندوق های رأی حاضر شده و مشارکت فعال داشته اند. - وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان فرصتی برای تجدید این مشارکت است و با توجه به فضای گرم و پرشوری که به وجود آمده حضور مردم دشمن شکن خواهد بود. - شهردار اردبیل با تأکید به اینکه شرکت در انتخابات وظیفه ملی و اجتماعی ما است …

پیشتازی اصلاح طلبان بر اصول گرایان

گروه سیاسی: رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، گفت: 30.5 درصد از مشارکت کنندگان در انتخابات اعلام کرده اند به لیست ائتلاف فراگیر رأی خواهند داد و 24.2 درصد نیز اعلام کردهاند به لیست ائتلاف بزرگ اصول گرایان رأی خواهند داد. 8.7 درصد نیز لیست صدای ملت را انتخاب کردهاند.

دکتر محمد فیضی بناگاه گزینه بلامنازع اصلاحات شد

باید تایید کرد موج روز آخر برای کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان بود. چرا که با قطعی شدن رد صلاحیت غریبانی، اذروش، پیر موذن و حمایت آنان، کاندیداهای این جریان بر موج روز آخر انتخابات سوار شدند.

انتخابات پرشور 7 اسفند پشتوانه قدرت نرم نظام است

هادی درویشی عصر امروز در جلسه سخنرانی خود در شهر اصلاندوز با اشاره به همزمانی برگزاری همزمان مجلس خبرگان با شورای اسلامی اظهار کرد: نباید اجازه دهیم صحنه انتخابات حساس هر دو مجلس صحنه بی تفاوتی باشد بلکه همه باید دخالت کرده و سرنوشت را به بهترین شکل رقم بزنیم. وی یادآور شد: مردم باید فرصت طلبان را بشناسند و از صحنه انتخابات آنها را دور کنند و اگر لازم باشد به موقع پشت پرده بسیاری از مسائلی که فرصت طلبان و خیانت کنندگان برای این کشور انجام دادند افشا خواهم کرد.

مرجان حسین زاده؛ من افتخار می‌کنم از همه‌ی این گروه‌های غیر جوان انتخابات اعلام استقلال کنم

مصاحبه اختصاصی اردبیل نیوز با مرجان حسین زاده، نماینده مستقل حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین که خود را نماینده مردم جوان می داند و از دغدغه های خود و جوانان شهرهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین می گوید.

بهزاد خسروانی اعلام کرد: لیست شورای سیاست گذاری و راهبردی برای استان اردبیل

تا آنجا که بنده اطلاع دارم لیست تعیینی شورای سیاستگذاری و راهبردی بدین شرح است:

اردبیل ، نیر، نمین و سرعین: محمدرضا سرداری، محمد فیضی، رضا کریمی

مشگین شهر: یونس اسدی

گرمی: سید حمایت میرزاده

پارسآباد و بیله سوار:عباس جهانگیرزاده

خلخال و کوثر: ضرغام مقربی

نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات کاندیداها استفاده شود

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با تاکید بر توجه جدی مقام عالی استان و ستاد انتخابات استان درباره عدم استفاده از امکانات دولتی و بیتالمال در تبلیغ کاندیداها، گفت: مسؤولان باید زیرساخت های لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

نشست سیاسی انتخابات اقتدار ملی و مشارکت حداکثری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

نشست سیاسی فرهنگی انتخابات اقتدار ملی و مشارکت حداکثری توسط سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، در این نشست دکتر مرتضی ابراهیمی رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل گفت: اندیشکده های غربی به دنبال تحول ساختاری یا نرم افزاری در ایران هستند.

وی با بیان اینکه غرب معتقد است تحول ساختاری در ایران را می توان از طریق مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری انجام داد، تصریح کرد: متاسفانه عده ای در داخل کشور با اندیشکده های غربی همراهی می کنند.

​کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اردبیل از ارائه هرگونه لیست ائتلافی در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی امتناع نمود

کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اردبیل، از ارایه هرگونه لیست در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس امتناع نمود.

به اطلاع مردم ارجمند استان اردبیل می رساند؛ شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان اردبیل با درنظرداشت شرایط سیاسی و اهتمام بر تاثیر خرد جمعی و حفظ انسجام بدین نتیجه دست یافت تا از ارائه هرگونه لیست ائتلافی در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی امتناع نمود.

😡 کاندیدای سوء استفاده کننده از فقر مالی جوانان، که اصول انقلاب و حقوق دیگر جوانان را پایمال کرده است به مردم معرفی شود

گروه سیاسی مشکین سلام: آن چه جمعه ۱۶ بهمن ماه سال۱۳۹۴ دل مردم منطقه را به درد آورد شنیدن این افشاگری امام جمعه محترم شهرستان مشکین شهر بود که “برخی بانکها وام ازدواج را به نفع کاندیدای خاص توزیع میکنند”.

📜 مغایرت کاندیداهای لیست اصولگرایان با نظر ائتلاف احزاب اصولگرا

در حالی که هوشنگ نامدار دبیر و سخنگوی مجموعه موسوم به « شورای عالی ائتلاف اصولگرایان استان اردبیل » از نهایی شدن لیست اصولگرایان و تعیین کاندیداهای مورد حمایت خبر داد، دبیران برخی احزاب اصولگرا می گویند تعدادی از کاندیداهای لیست مذکور با نظر ائتلاف احزاب اصولگرا مغایرت دارد.

اکبر نیکزاد در لیست اصول‌گرایان برای انتخابات مجلس قرار گرفت

حبیب کوهی عصر امروز در جلسه اعضای جبهه ایستادگی که با حضور تعدادی از اعضا و کاندیدای مجلس انجام شد اظهار کرد: احزاب و گروهها یا باید با کادرسازی مناسب و یا انتخاب افراد اصلح و شایسته به دنبال حضور قدرتمندانه در انتخابات باشند تا بتوانند با قدرت و شجاعت تمام در این عرضه حضور پیدا کنند.

حقیقیت پور خود را به ریزعلی فداکار تشبیه کرد

منصور حقیقت پور، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در طراحی و اجرای راهآهن اردبیل مسئولان وقت خیانت بزرگی را مرتکب شدهاند که باید در برابر این مردم و دادگاه عدل الهی پاسخگو باشند

با حذف یک‌طرفه افراد برجسته از یک طیف فکری رقابت در صحنه سیاسی معنای واقعی خود را از دست داده است

هرچند باحذف یکطرفه افراد برجسته ازیک طیف فکری رقابت درصحنه سیاسی معنای واقعی خود را از دست داده است ،اما به لحاظ اینکه کمرنگ بودن حضور مردم درانتخابات موجب تقویت جریان تندرو می گردد و مشارکت حداکثری زمینه حذف آنان را فراهم می آورد.لذا علی رغم شرایط سخت، شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مصمم به حضور فعال در صحنه انتخابات می باشد .

جلوی ورود احمدی نژادهای اشل منطقه ای را به مجلس خواهیم گرفت

💠 دبیر و نائب رئیس حزب ندای ایرانیان شعبه استان اردبیل: جلوی ورود احمدی نژادهای اشل منطقه ای را به مجلس خواهیم گرفت.

🔹 جریان تندرو که می دانند رأیی در بدنه جامعه ندارند؛ گاها به بهای صرف رأی آوری در حال تصاحب رنگها، واژه گان و حتی گفتمان اصلاحطلبی هستند. حال شاهدیم حتی برخی بر ستادهایشان اسم اصلاحات نیز گذاشته اند. چنین اقداماتی مضحک است، مردم نسبت به اصلاحات و اصلاحطلبان شناخت کافی دارند و اجازه نخواهند داد عده ای احمدی نژادی با لباس اصلاحات وارد خانه ملت شوند.

اظهارات مهندس ولی آذروش پس از موضوع رد صلاحیت

سوء تفاهم ها و برخی گزارشات مغرضانه باعث ایجاد سوء تفاهم هایی در روند بررسی صلاحیت مان شده که در حال رایزنی و حل و فصل هستیم.

همان طور که در روز ثبت نام با دعای توسل وارد عرصه شدیم تا آخر نیزبا توکل بر خدا و احترام و رعایت قوانین و با مشی اخلاق مدارانه به پیش خواهیم رفت.