کاندیدای دهمین دوره مجلس از پارس آباد و بیله سوار:

انتخابات پرشور 7 اسفند پشتوانه قدرت نرم نظام است

با توجه به اینکه در مجلس دهم برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار می گیرد سعی خواهیم کرد در صورت اعتماد مردم و راهیابی به مجلس جهت گیری برنامه ششم را به سمت توسعه استان های محروم حرکت دهیم

کاندیدای دهمین دوره مجلس از پارس آباد و بیله سوار گفت: انتخابات هفت اسفند و حضور باشکوه مردم این عرصه قدرت نرمی را برای نظام نرم اسلامی تولید کرده که همواره به صلابت نظام اسلامی کمک میکند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هادی درویشی عصر امروز در جلسه سخنرانی خود در شهر اصلاندوز با اشاره به همزمانی برگزاری همزمان مجلس خبرگان با شورای اسلامی اظهار کرد: نباید اجازه دهیم صحنه انتخابات حساس هر دو مجلس صحنه بیتفاوتی باشد بلکه همه باید دخالت کرده و سرنوشت را به بهترین شکل رقم بزنیم.

وی یادآور شد: مردم باید فرصتطلبان را بشناسند و از صحنه انتخابات آنها را دور کنند و اگر لازم باشد به موقع پشت پرده بسیاری از مسائلی که فرصتطلبان و خیانت کنندگان برای این کشور انجام دادند افشا خواهم کرد تا مردم بسیاری از حقایق را بدانند.

کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سئوال و جواب و انتقاد را حق مردم و موکلان دانست و گفت: مردم مغان در هفت اسفند با یک انتخاب اصلح و کارآمد نشان خواهند داد که صحنه حضور در انتخابات و کاندیدایی که با برنامه در این عرصه حاضر شدند صحنه حساس و سرنوشتساز است.

درویشی بیان کرد: طرفدارانی که از جنس صفا و صمیمیت پا به عرصه پشتیبانی از فردی گذاشتند که خود طرفدار قانون و احترام به مبانی اخلاقی، شرعی و اعتقادی است و هیچ وقت این صحنه را خالی نمیگذارد.

وی با اشاره به ظرفیتهای بی نظیر منطقه مغان اعم از توانمندی های کشاورزی، مرزی و صنایع مرتبط با تولیدات محصولات زراعی و باغی گفت: در چنین شرایطی باید ایجاد فرصتهای اشتغال برای جوانان بیکار منطقه به عنوان یک رویکرد اساسی مورد توجه قرار گیرد.

کاندیدای دهمین دوره مجلس از پارس آباد و بیله سوار افزود: در مجلس دهم باید نگاهی متفاوت به استانهای توسعه یافته و کمتر توسعه یافته انجام شود تا یک حرکت بالنده در برنامه ریزی های ملی و استانی برای جبران عقب ماندگی ها انجام شود

درویشی گفت: با توجه به اینکه در مجلس دهم برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار می گیرد سعی خواهیم کرد در صورت اعتماد مردم و راهیابی به مجلس جهت گیری برنامه ششم را به سمت توسعه استان های محروم حرکت دهیم.

منبع: خبرگزاری فارس

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها