در حاشیه افشاگری امام جمعه محترم شهرستان مشکین شهر در خطبه های نماز جمعه: کاندیداهای سوء استفاده چی را معرفی کنید!

😡 کاندیدای سوء استفاده کننده از فقر مالی جوانان، که اصول انقلاب و حقوق دیگر جوانان را پایمال کرده است به مردم معرفی شود

گروه سیاسی مشکین سلام: آن چه جمعه ۱۶ بهمن ماه سال۱۳۹۴ دل مردم منطقه را به درد آورد شنیدن این افشاگری امام جمعه محترم شهرستان مشکین شهر بود که “برخی بانکها وام ازدواج را به نفع کاندیدای خاص توزیع میکنند". (لینک مطلب)

سئوالات و ابهامات پیش آمده:
۱- این کاندیدای خاص کیست؟
۲- متکی به کدام قدرت است؟
۳-اطاعت بانک های عامل از وی روی چه حسابی بوده است؟
۴- اگر مسؤولین مرتبط با تخلفات انتخاباتی از این موضوع مطلع بوده اند چرا اقدام به توقف پرداخت ها نکرده اند در غیر این صورت چرا به رسالت شرعی و قانونی خود عمل نکرده اند؟


حال وقت آن فرا رسیده است که مسؤولین دلسوز و با تقوای شهرستان مشکین شهر بدون ملاحظه کاری این کاندیدای سوء استفاده کننده از فقر مالی جوانان را که اصول انقلاب و حقوق دیگر جوانان را پایمال کرده است به مردم معرفی شود. این امر نه تنها منجر به تنبیه وی می شود بلکه عبرتی می شود برای کاندیداهایی که چک های میلیونی به مردم پیشنهاد می کنند.
از امام جمعه با تقوای شهرستان مشکین شهر جناب حجةالاسلام و المسلمین باوقار به جهت بیان این مهم در خطبه ی نماز جمعه سپاسگزاری می شود.

# از سوی دیگر نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه مشکین شهر نیز گفت: (لینک مطلب)

متاسفانه برخی از کاندیداها خود را به سپاه انتصاب می کنند که من به عنوان مسئول سیاسی سپاه چنین حرفی را تکذیب میکنم. فردی که به اصول انقلاب و امام (راحل) پایبند باشد کاندیدای اصلح است و هر کاندیدایی که بخواهد توسط مردم انتخاب شود باید از فتنه گران و جریان انحرافیبرائت بجویند.

سؤالات و ابهامات پیش آمده:

۱- این کاندیدای خاص کیست؟
۲- متکی به کدام قدرت است؟

۳- منتسب نمودن خود به سپاه با استفاده از چه افرادی صورت گرفته است؟

۴- این انتساب مستقیم است یا غیر مستقیم؟ بدین معنی که برخی افراد وابسته به نهاد فوق الذکر در لایه های بعدی طوری عمل کرده اند که زمینه این انتساب فراهم شده است.

مشکین سلام در این جا جسارت به خرج می دهد و مجدانه از امام جمعه محترم مشکین شهر – که در خطبه های نماز جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ به بیانات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر منع ورود مسؤولین نظام به عرصه تبلیغات انتخاباتی به نفع برخی کاندیداها اشاره کردند – استدعا دارد تا همان گونه که به حق و به موقع در خصوص توزیع وام بانکی به نفع کاندیداهای خاص واکنش نشان دادند، تذکرات لازم را به برخی افراد یا ارگان هایی که با وجود تکذیب نماینده محترم ولی فقیه در سپاه پاسداران، در صدد هستند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم و در لایه های چندگانه از کاندیداهای خاصی حمایت کنند بدهند تا زمینه برای انتخاب بهتر و کیفی فراهم شود.

در نهایت پرسش اصلی این است که آیا مسؤولین مشکین شهر این کاندیداها را به مردم معرفی خواهند کرد؟

منبع: مشکین سلام

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها