غرب معتقد است تحول ساختاری در ایران را می توان از طریق مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری انجام داد

نشست سیاسی انتخابات اقتدار ملی و مشارکت حداکثری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

اگر دنبال انتخاب وزیر خوب هستیم و می خواهیم بر حسن اجرای قانون نظارت داشته باشیم باید نماینده خوب انتخاب کنیم.

نشست سیاسی فرهنگی انتخابات اقتدار ملی و مشارکت حداکثری توسط سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، در این نشست دکتر مرتضی ابراهیمی رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل گفت: اندیشکده های غربی به دنبال تحول ساختاری یا نرم افزاری در ایران هستند.

وی با بیان اینکه غرب معتقد است تحول ساختاری در ایران را می توان از طریق مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری انجام داد، تصریح کرد: متاسفانه عده ای در داخل کشور با اندیشکده های غربی همراهی می کنند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه هدف غرب از تغییر ساختار، رفتار و اراده ملت ایران است، اضافه کرد: فکر ابزار درک است که اگر تغییر کند اراده مردم تغییر می کند و با تغییر اراده، رفتار مردم عوض می شود که باید با شناسایی اهداف غرب در این موارد، نقشه های آنها برای ضربه به ایران را ناکام گذاشت.

انتخابات برای کشور اقتدار است.

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه استراتژی های غرب برای تغییر ساختاری در ایران روی چند محور قرار دارد، تشریح کرد: یکی از استراتژی های آنها تمرکز به روی جریانات سیاسی است.

به باور ابراهیمی، گاهی نفوذ به صورت جریانی است و دشمن با کار کردن بر روی جریانات راه و مسیر خود را برای تغییر ساختاری دنبال می کند.

وی یکی دیگر از محورهای استراتژی غرب برای تغییر ساختاری در ایران را تمرکز بر روی اشخاص برشمرد و ادامه داد: آنها با سیاه نمایی یا سفیدنمایی اشخاص در ایران به دنبال مدیریت افکار عمومی در داخل کشور هستند.

فکر ابزار درک است که اگر تغییر کند اراده مردم تغییر می کند و با تغییر اراده، رفتار مردم عوض می شود که باید با شناسایی اهداف غرب در این موارد، نقشه های آنها برای ضربه به ایران را ناکام گذاشت.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه هدف غرب در انتخابات پیش رو استفاده از نفوذ است، اظهار کرد: انتخابات برای کشور اقتدار است.

وی در ادامه گفت: اگر دنبال انتخاب وزیر خوب هستیم و می خواهیم بر حسن اجرای قانون نظارت داشته باشیم باید نماینده خوب انتخاب کنیم.

ابراهیمی اضافه کرد: کار نماینده سیاست گذاری است اما متاسفانه برخی از نمایندگان گاها دچار کار اجرایی می شوند.

رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل افزود: انتخابات مهم است چرا که سرنوشت کشور را تعیین می کند اما معیار انتخاب برای ما باید مسیر انقلاب باشد و به افرادی که در راستای آرمان های انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و رهبری شعار می دهد، رای داد.

در ادامه، از دکتر اسماعیل گلی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی با اهدای لوح تجلیل شد.

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها