یوم الله 12 فروردین، سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

یوم الله 12 فروردین، سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در واقع روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود و تحقق مردم سالاری دینی است.

در دوازدهم فروردين 1358 وعده حق تعالي بر امت مومن و مبارز ايران اسلامي تحقق يافت و با حضور وصف ناپذير امت وفادار كشور عزيزمان در يوم الله دوازدهم فروردين مهمترين همه پرسی تاريخ ايران زمين جهت تعيين نوع حكومت فراهم شد.

37 سال پيش؛ پس از گذشت 50 روز از پيروزي انقلاب، ملت بزرگ ايران اسلامي با رأي قاطع و فعال فراوان خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی آری گفته و بساط ظلم و استبداد را براي هميشه به زباله دان تاريخ انداختند.

حرکتی تاريخ ساز و تمدن ساز که با رهبری داهيانه حضرت امام خميني (ره) و رشادت هاي شهداي والامقام صورت گرفت و جهان شاهد استقرار نظامی برپايه ايمان و عقيدتی به اسلامی ناب محمدی(ص) و عدالت جويانه و صلح طلب که با تصميمی قاطع و اکثريت قريب به اتفاق اميد مستضعفان عالم و خشم مستکبران و استعمارگران را برانگيخت.

انقلاب اسلامی به دنيا ثابت کرد که مي توان برپايه شريعت اسلام ، محوريت “ولايت مطلقه فقيه" و استقرار نظام برپايه دين به همه قله های رفيع دانش و پيشرفت و عدالت رسيد.

امروز در آستانه یوم الله 12 فروردین سال 1395 ملت ایران تاریخی پر از فراز و نشیب و همراه با افتخار، سربلندی، اقتدار و پیشرفت را پشت سر گذاشته و البته امسال در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» حماسه های دیگری را در عرصه کار و تلاش و تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی در پیش رو دارد و بی تردید بار دیگر اقتدار، عزت و عظمت ملت ایران در سایه تبعیت از رهنمودهای ولایت برای فتح قلههای سربلندی و پیشرفت به نمایش گذاشته خواهد شد.

اميد است که همه آحاد مردم و مسئولان ضمن شکرگزاری الهی نسبت به وجود نعمت بزرگ انقلاب اسلامی، با تاسی از منويات حکيمانه مقام معظم رهبری، حفظ وحدت، تا سپردن اين پرچم حريت به دست صاحب بزرگوارش بقيه الله الاعظم (ارواحنا فداه )از مجاهدت و ولايتمداری باز نايستند.


دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اردبیل: توحید مجیدی اردبیلی

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها