ویژه از اخبار شهرستان‌ها

تازه‌ترین ارسال‌ها به اخبار شهرستان‌ها

سرعین در مسیر تبدیل شدن به نخستین پیاده شهر گردشگری ایران

رضا زنده دل، شهردار سرعین گفت: با همکاری شورای شهر از سال آینده نخستین پیاده شهر گردشگری را راه اندازی می کنیم و این مهم فرصتی را فراهم می آورد تا گردشگران بیشتر از زیبایی های سرعین استفاده کنند.

روز های خوبی در انتظار مردم است

به گزارش خلخال زر مجید خدابخش روز پنچشنبه در جمع مردم خلخال افزود: این دوران شرایط ویژه ای در کشور و استان اردبیل ایجاد کرده و با استفاده از فرصت های بوجود آمده می توان به رفع مشکل ها و حرکت در مسیر توسعه اقتصادی امیدوار بود.

جسد یزدان محرمی روز گذشته در پارک جنگلی مشگین شهر کشف شد / علت مرگ در دست بررسی

ایوب بهتاج در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یزدان محرمی کوهنورد ۲۴ ساله اولین عضو مشگینشهری تیم ملی کوهنوردی ایران و اولین فاتح قلل هفت هزار متری است، تصریح کرد: جسد این کوهنورد روز گذشته در پارک جنگلی مشگین شهر کشف شد.

درگذشت ناگهانی یزدان محرمی خیاوی کوهنورد مشکین شهری / تصاویر

به گزارش مشکین سلام، یزدان محرمی خیاوی کوهنورد نامی شهرستان مشگین شهر و عضو تیم ملی امیدهیمالیا نوردی به طرز ناگهانی درگذشت. مشکین سلام این ضایعه را به خانواده ایشان و عموم مردم مشکین شهر تسلیت می گوید.

با رأی شورا و حکم استاندار اردبیل؛ مرتضی مقدم شهردار نمین شد

مرتضی مقدم در کارنامه کاری خود مسئولیتهایی همچون دبیرخانه اجرایی تشکیلات خانه کارگر اردبیل، رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر، چهار دوره نمایندگی کارگران استان را در مجلس کارگری و عضویت هیئت مدیره شرکت صنایع چوب شستا را دارد.