فرماندارخلخال

بی طرفی درانتخابات اساسی ترین سیاست دولت است

به گزارش ایرنا، علی نظری در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه خلخال افزود: هیچ یک از مسوولان اجرایی این شهرستان حق ورود درصحنه تبلیغات انتخابات برله و یا علیه فرد و یا گروه خاصی را نداشته و با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد .
وی اضافه کرد: تلاش همه دست اندر کاران دولتی فارغ از هر نتیجه برای انتخابات، فراهم سازی زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند است.
وی با تبریک و گرامی داشت ایام دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مردم از برگزاری بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و افتتاح دهها پروژه عمرانی در این ایام خبر داد و از ستاد برگزاری ویژه برنامه های دهه مبارک فجر این شهرستان در برگزاری منظم برنامه های پیش بینی شده تقدیر کرد.
فرماندار خلخال گفت: امسال علاوه بر افزایش ۴۱ درصدی اعتبار عمرانی این شهرستان که در سایه توجه خاص مسوولان ارشد استان اردبیل، تحقق یافته است با سرمایه گذاری ۱۲۵ میلیارد ریالی از سوی بخش خصوصی برای ۵۰۰ نفر از بیکاران نیز ایجاد اشتغال شده است .
نظری از بهره برداری ۱۱ طرح گاز رسانی روستایی در ایام دهه مبارک فجر امسال خبرداد و افزود: با توجه به گازدار شدن ۱۹ روستا در ایام هفته دولت امسال مجموع روستاهای گازدار شده این شهرستان درسال ۹۴ به ۳۰ روستا افزایش یافت. خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع می باشد.

منبع: ایرنا

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها