افتخارآفرینی دانشجویان دختر دانشگاه محقق اردبیلی در مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز دانشگاه های منطقه ۲ کشور

مدیر تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی از افتخارآفرینی دانشجویان دختر دانشگاه محقق اردبیلی در مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز دانشگاه های منطقه 2 کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر غلامرضا احمدزاده با اعلام این خبر، گفت: مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز دانشگاه های منطقه ۲ کشور به میزبانی دانشگاه تبریز و با حضور شش تیم از دانشگاه های تبریز، محقق اردبیلی، ارومیه، صنعتی سهند، شهید مدنی آذربایجان و هنراسلامی تبریز برگزار شد و کاروان ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی با اقتدار توانست مقام های برتر این مسابقات را از آن خود نماید.

وی افزود: در مسابقات بدمینتون در بخش انفرادی خاطره باوفا و سولماز صمدی کیا از دانشگاه محقق اردبیلی به ترتیب مقام اول و دوم این مسابقات راکسب و مدال طلا و نقره را از آن خود نمودند و همچنین موفق به کسب دو سهمیه المپیاد دانشجویان کشور شدند.

احمدزاده ادامه داد: تیم بدمینتون دانشگاه با مربیگری بهشته پناهی و سرپرستی شمس غفاری در این مسابقات حضور داشت.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه خاطرنشان کرد: تیم دانشگاه محقق اردبیلی در مسابقات تنیس روی میز نیز توانست در بخش تیمی به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یابد و موفق به کسب سهمیه کامل تیمی المپیاد دانشجویان دختر شود.

وی ادامه داد: سهیلا بهروز دهکردی، سپیده بهروز دهکردی و سحر محمودی اعضای تیم تنیس روی میز بودند که به مربیگری زینب پرندک در این مسابقات حضور داشتند.

احمدزاده در پایان سخنان خود گفت: کاروان ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی نهایتاً با کسب یک مدال طلا، چهار مدال نقره و شش سهمیه حضور در المپیاد دانشجویان، به کارخود پایان داد.

منبع: دانشگاه محقق اردبیلی

خبر بعدی

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها